آمار كل بازديد كنندگان :  100016   


   سوابق کاری ...|...تماس باما ...|...اخبــار ...|...English  
اين وب سايت براساس استاندارد شركت مايكروسافت ساخته و بروز رساني گرديده لذا جهت ديدن از نمايشگر هاي مطابق بر اين استاندارد استفاده نمائيد ..................... جهت ديدن آخرين اطلاعات از پروژه هاي انجام شده به بخش پروژه هاي وب سايت مراجعه فرمائيد ............ جهت دسترسي به رزومه كاري شركت ميتوانيد از "سوابق كاري" در بخش بالاي اين سايت آنرا دانلود نمائيد..........
Chehel Cheshmeكاربران فعال : 15


Chehel Cheshme  • طراحی و بروز رسانی وب سایت جدید شرکت ...
وب سایت جدید شرکت چهل چشمه بر اساس استاندارد IE 7 طراحی و بروزرسانی گردید.


sponser


شرکت ساختماني چهل‌چشمه داراي پايه 1 در رشته ساختمان ، پايه 3 در رشته تاسيسات و تجهيزات ، پايه 5 در رشته آب و پايه 5 در رشته راه و ترابري از مديريت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور مي‌باشد و طي سالهاي متمادي فعاليت، با اتکا به کسب تجارب ارزنده در اجراي پروژه‌هاي گوناگون به توانمندي‌هاي خاص رسيده است.

هم اکنون گروههاي فني مهندسي اين شرکت توان اجراي تمامي کارهاي ابنيه در زمينه فضاهاي آموزشي، فرهنگي، ورزشي، تجاري، اداري، مسکوني، صنعتي و خدماتي را با سازه‌هاي بتني و فلزي دارند.

همچنين در زمينه احداث خطوط انتقال آب فاضلاب و تاسيسات حرارت مرکزي و تهويه مطبوع شرکت چهل‌چشمه داراي سوابق و تجربيات موفقي است. هم اکنون اين شرکت با بهره‌گيري از کارشناسان مجرب تجهيزات کامپيوتري و طراحي نرم‌افزارهاي مرتبط با کارهاي عمراني مشغول ارائه خدمات فني گوناگون از جمله طراحي محاسبات سازه‌اي نقشه‌کشي و مقاوم‌سازي سازه‌هاي اجرا شده هستند. در همين ارتباط نرم‌افزار وضعيت ٢٠٠٠ توسط گروه نرم‌افزاري شرکت جهت تنظيم صورت وضعيت، متره و برآورد و محاسبه تعديل براساس فهرست بهاي پايه تهيه و مورد استفاده خود و ساير همکاران قرار داده است.

حق کپی رایت 2005 @شرکت ساحتمانی چهل چشمه.