آمار كل بازديد كنندگان :  100013   


   سوابق کاری ...|...تماس باما ...|...اخبــار ...|...English  
اين وب سايت براساس استاندارد شركت مايكروسافت ساخته و بروز رساني گرديده لذا جهت ديدن از نمايشگر هاي مطابق بر اين استاندارد استفاده نمائيد ..................... جهت ديدن آخرين اطلاعات از پروژه هاي انجام شده به بخش پروژه هاي وب سايت مراجعه فرمائيد ............ جهت دسترسي به رزومه كاري شركت ميتوانيد از "سوابق كاري" در بخش بالاي اين سايت آنرا دانلود نمائيد..........
Chehel Cheshmeكاربران فعال : 12


Chehel Cheshme  • طراحی و بروز رسانی وب سایت جدید شرکت ...
وب سایت جدید شرکت چهل چشمه بر اساس استاندارد IE 7 طراحی و بروزرسانی گردید.


sponser


چهل چشمه يکي از قلل سرافراز سلسله جبال زاگرس با ارتفاع ٣١٧٣ متر در محدوده جغرافيائي شهرستانهاي سقز و مريوان (کردستان ايران) سر برافراشته و رودخانه سفيد رود (قزل اوزن) از دامنه هاي پر برکت چهل چشمه سرچشمه گرفته است.

شرکت چهل چشمه نيز در سال ١٣٤٧ در شهر زيبا و تاريخي سقز توسط هيـئت موســـس با شراکتنامه عادي پا بــر عــرصـه ســـازنــدگي نهاده و فعالــيت خود را آغاز نـــموده است. در ســال ١٣٤٨ هجري شــمسي اولين قرارداد را بااداره فني مهندسي ژاندارمري تهران براي احداث تعدادي از پاسگاههاي مرزي استــان کــردستان منعقد ســاخت و درسال ١٣٥٠ پاســگاههاي مــرزي بانه-بياندره و مــحورســردشت را به پـايـان رسانيد.

فعاليت شرکت با اجراي پروژه هاي محلي تداوم يافته سرانجام در سال ١٣٥٧ به شــماره ٨١ در اداره ثــبــت اســناد و املاک شهرستان سقز به ثبت رسيد و در همانجا به فعاليــتهاي آبــادگــرانه خــود ادامه داده است تا اينکه در سال ١٣٦٩ به منظور گسترش فــعاليتها دفــتر مرکزي را به تهران منتقل و تحت شماره ٧٨٩٣٠ در اداره کل ثبت شرکتها و مالکيــت صــنــعتي تهران به ثبت رسيد. از آن هنگام با اتکال به عنايات پروردگار و در ســـايه حــســن مديريت و بهره گيري از توان فني و مهندسي به شرکتي صاحـــب اعتبــار، فــعــال و شناخته شده تبديل و پروژه هاي متعددي را اجرا و انجام داده است.

ما اميدواريم در عرصه فعاليتهاي بين المللي نيز بتوانيم حضوري فعال و اجراي موفق پروژه هاي عمراني را در کارنامه فعاليتهاي خويش به ثبت برسانيم.

حق کپی رایت 2005 @شرکت ساحتمانی چهل چشمه.